Edubilim Forumları - www.edubilim.com
Duyurular: 2012-2013 Eğitim ve Öğretim Yılı....

*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun. Eylül 03, 2014, 12:14:30 ÖÖ

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

...::: EDuBiLiM :::...

Sayfa: [1]  
  Bu Konuyu Gönder  
Gönderen Konu: İlköğretim 4. Sınıf Sosyal Bilgiler Dersi 1. Dönem 2. Yazılı Soruları  (Okunma Sayısı 6414 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Tam Üye
Üye No: 29372
Mesleği: Öğretmen

« : Kasım 13, 2009, 03:08:56 ÖÖ »

İlköğretim 4. Sınıf Sosyal Bilgiler Dersi 1. Dönem 2. Yazılı Soruları

İlköğretim dördüncü sınıf Sosyal Bilgiler Dersi birinci dönem ikinci yazılı soruları bu başlık altında biraraya getirilecektir .Örnek yazılı sınav soruları ekte verilmiştir. Bu soruları hiçbir değişiklik yapmadan kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Bunları sadece hazırlayacağınız sınavlar için örnek teşkil etmesi bakımından kullanırsanız ,bir eğitimci olarak en doğru davranışı yapmış olursunuz. Soru tiplerini değiştirmek ve geliştirmekte sizin elinizde... (Daha iyi bir nesil yetiştirmek için , daha fazla
çalışmalıyız)

Hazırladığınız sorularıda , diğer eğitimci arkadaşlara örnek teşkil etmesi açısından burada(Edubilim Forumlarında - www.edubilim.com/forum) paylaşabilirsiniz...

Soru , sorun ve önerileriniz için edubilim@gmail.com adresine mail atabilirsiniz...(Bu sorular internetteki çeşitli sitelerden derlenerek biraraya getirilmiştir, emeği geçenlere teşekkürler)

Not: İnternette sizin ulaşabildiğiniz bir yazılı sorusuna öğrencinizde ulaşabilir...

Dosyalar Ektedir...(Ekteki Dosyaları İndirebilmek İçin Üye Olmalısınız- Üye olmak için buraya tıklayın)

Ekte yazılı sorularını içeren 11 farklı dosya var...

Anahtar Kelimeler : birinci dönem , ikinci yazılı soruları , 4. sınıf sosyal bilgiler yazılı soruları , 4. sınıf 1. dönem yazılı soruları , 4. sınıf 1. dönem 2. yazılı soruları , sınav soruları , imtihan soruları , 4.sınıf 1.dönem 2.yazılı soruları , 1. yarıyıl soruları, birinci yarıyıl , yazılı sorusu örnekleri, yoklama soruları , download , indir , dördüncü sınıf sosyal bilgiler dersi birinci dönem ikinci yazılı soruları , sosyal bilgiler yazılı soruları , sosyal bilgiler sınavı soruları
Ekteki Dosyalar Burada

Yeni Üye
*
Üye No: 34273

« Yanıtla #1 : Aralık 02, 2009, 11:09:22 ÖS »

HAZIRLAYAN ARKADAŞLARIN ELLERİNE SAĞLIK Smiley
Yeni Üye
*
Üye No: 36654

« Yanıtla #2 : Aralık 20, 2009, 05:45:10 ÖS »

Çok teşekkür ederiz. Trabzon Dumlupınar İlköğretim Okulu öğretmenleri. Allah razı olsun.
Yeni Üye
*
Üye No: 42706
Mesleği: Öğrenci

« Yanıtla #3 : Aralık 27, 2009, 06:40:54 ÖS »

tşkrLEr:)Smiley Wink[
Yeni Üye
*
Üye No: 104263

« Yanıtla #4 : Aralık 07, 2010, 06:24:24 ÖS »

Angry Sad Cool Embarrassed Shocked Cool Kiss :')
Yeni Üye
*

« Yanıtla #5 : Aralık 07, 2010, 06:26:54 ÖS »

TEŞEKKÜR EDERİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMTEŞEKKÜR EDERİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM Cool Roll Eyes Smiley Wink Cheesy Grin Angry Shocked Huh? Roll Eyes Tongue Embarrassed Lips Sealed Undecided Kiss Kiss Cry hanimkiz angry1 biggrin1 blushing1 bored1 cool1 huh1 rolleyes1 smile1 wub1 crying2 cursing2 huh2 helall2 helall2 happybirthday12 haykafama12 oynaa12 neyse12
Yeni Üye
*

« Yanıtla #6 : Aralık 07, 2010, 07:00:52 ÖS »

Cheesy
Alıntı
    [/list] Cool vatbeeeeeeeeeeeeeeeeee Wink Roll Eyes Cool 8(
    Yeni Üye
    *
    Üye No: 108656

« Yanıtla #7 : Aralık 11, 2010, 07:18:23 ÖS »

YENİ  ÜYE OLDUM  İLK DEFAA  BÖYLE  GÜZEL VE YARARLI BİR SİTE GÖRDÜM Huh? Roll Eyes Embarrassed Shocked Sad Angry Grin Cheesy Wink Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley helall2 helall2 Tesekkurr  yardim  DUMLUPİNAR  İLKÖĞRETİM OKULU 4. SINIF  2. YAZILI SORULARINI BULABİLEN  LÜTFEN  EMESENİME YOLLASINN   (belemirsisman@hotmail.com

maşşallh                                               b.şişman
    Yeni Üye
    *
    Üye No: 108656

« Yanıtla #8 : Aralık 11, 2010, 07:21:38 ÖS »

ismet  öğretmenimm    siz  fatma uzunu tanıyormusunuzz 4/e sizle aynı sınıftayız Cheesy Cheesy Grin Grin Grin Shocked Shocked ponponbaci kurallarauyy    kurallaraa uyalım diye bize  kızıyordunuz......................xd

maşşallh                                               b.şişman
    Yeni Üye
    *

« Yanıtla #9 : Aralık 20, 2010, 07:45:42 ÖS »

Cry  Cheesy Cheesy Cheesy Grin Sad Shocked Huh? Tongue Cry hanimkiz helall2 helall2 helall2 oops oops Tesekkurr Tesekkurr Turkiyee Turkiyee yardim rolleyes1 happybirthday12 smiley150 neyse12 2funny bang12 smiley58 smiley50
    Etiket: ilköğretim   4. sınıf   yazılı soruları   1.dönem   2. yazılı   ikinci 
      Sayfa: [1]  
      Bu Konuyu Gönder  

Gitmek istediğiniz yer:  

Tüm toplama bilgisayar fırsatları için tıklayın !

Yıllık Planlar 1.Sınıf 2.Sınıf 3.Sınıf 4.Sınıf 5.Sınıf 6.Sınıf 7.Sınıf 8.Sınıf
    2009-2010 Yıllık Planlar 1.Sınıf 2.Sınıf 3.Sınıf 4.Sınıf 5.Sınıf 6.Sınıf 7.Sınıf 8.Sınıf
    Zümre Toplantıları 1.Sınıf 2.Sınıf 3.Sınıf 4.Sınıf 5.Sınıf 6.Sınıf 7.Sınıf 8.Sınıf
    Belirli Günler ve Haftalar Birleşmiş Milletler Günü Kızılay Haftası 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Dünya Tasarruf Günü
    Yazılı Soruları
    1. Yazılı Soruları

Edubilim olarak 2009-2010 Eğitim ve Öğretim Yılında da eğitimle ilgili , bilgi , belge ve dosyalarla tüm öğrenci ve öğretmenlerin yanındayız...
    Tüm hakları sakllıdır. Edubilim 2007-2009. Bu sitede bulunan bilgi , belge ve dökümanların izin alınmadan veya kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. İletişim Adresi: edubilim@gmail.com

Edubilim I Urllist I Etiketler I Rss I Google Etiketleri I Site Haritası I Site Map I Reklam
    Edu Sohbet -Webmaster -Edubilim2 -Oyunpiyatforum-- Web Stats

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.10 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC

XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!
    Çok kısa bir süre sonra sitemize
    yalnızca davetiye ile üye olunabilecek...
     Hem davetiye hakkı kazanmak için hem de sitemizdeki dosyaları indirebilmek için lütfen üye olun...
    Üyelik tamamen ücretsizdir, üye olmak için tıklayın