Edubilim Forumları - www.edubilim.com
Duyurular:

*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun. Ekim 22, 2014, 12:34:18 ÖÖ

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

...::: EDuBiLiM :::...

Sayfa: [1]  
  Bu Konuyu Gönder  
Gönderen Konu: İlköğretim 4. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 1. Dönem 2. Yazılı Soruları  (Okunma Sayısı 3663 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Tam Üye
Üye No: 29372
Mesleği: Öğretmen

« : Kasım 13, 2009, 03:21:38 ÖÖ »

İlköğretim 4. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi 1. Dönem 2. Yazılı Soruları

İlköğretim dördüncü sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi birinci dönem ikinci yazılı soruları bu başlık altında biraraya getirilecektir .Örnek yazılı sınav soruları ekte verilmiştir. Bu soruları hiçbir değişiklik yapmadan kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Bunları sadece hazırlayacağınız sınavlar için örnek teşkil etmesi bakımından kullanırsanız ,bir eğitimci olarak en doğru davranışı yapmış olursunuz. Soru tiplerini değiştirmek ve geliştirmekte sizin elinizde... (Daha iyi bir nesil yetiştirmek için , daha fazla
çalışmalıyız)

Hazırladığınız sorularıda , diğer eğitimci arkadaşlara örnek teşkil etmesi açısından burada(Edubilim Forumlarında - www.edubilim.com/forum) paylaşabilirsiniz...

Soru , sorun ve önerileriniz için edubilim@gmail.com adresine mail atabilirsiniz...(Bu sorular internetteki çeşitli sitelerden derlenerek biraraya getirilmiştir, emeği geçenlere teşekkürler)

Not: İnternette sizin ulaşabildiğiniz bir yazılı sorusuna öğrencinizde ulaşabilir...

Dosyalar Ektedir...(Ekteki Dosyaları İndirebilmek İçin Üye Olmalısınız- Üye olmak için buraya tıklayın)

Ekte yazılı sorularını içeren 3 farklı dosya var...

Anahtar Kelimeler : birinci dönem , ikinci yazılı soruları , 4. sınıf din kültürü ve ahlak bilgisi yazılı soruları , 4. sınıf 1. dönem yazılı soruları , 4. sınıf 1. dönem 2. yazılı soruları , sınav soruları , imtihan soruları , 4.sınıf 1.dönem 2.yazılı soruları , 1. yarıyıl soruları, birinci yarıyıl , yazılı sorusu örnekleri, yoklama soruları , download , indir , dördüncü sınıf din kültürü ve ahlak bilgisi dersi birinci dönem ikinci yazılı soruları , din kültürü ve ahlak bilgisi yazılı soruları , din kültürü ve ahlak bilgisi sınavı soruları
Ekteki Dosyalar Burada

Yeni Üye
*
Üye No: 40123
Mesleği: Türkçe Öğretmeni

« Yanıtla #1 : Aralık 18, 2009, 01:12:19 ÖÖ »

teşekkür ederim hocam. ellerine sağlık
Yeni Üye
*
Üye No: 34945
Mesleği: Öğretmen

« Yanıtla #2 : Aralık 27, 2009, 08:41:39 ÖS »

çok teşekkürler...
Etiket: ilköğretim   4. sınıf   yazılı soruları   1.dönem   2. yazılı   ikinci 
  Sayfa: [1]  
  Bu Konuyu Gönder  

Gitmek istediğiniz yer:  

Planlar ve Haftalar

Edubilim I Urllist I Etiketler I Rss I Google Etiketleri I Site Map I Reklam Web Stats

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.10 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC

XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!