Edubilim Forumları - www.edubilim.com
Duyurular: 2012-2013 Eğitim ve Öğretim Yılı....

*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun. Ağustos 22, 2014, 02:56:46 ÖÖ

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

...::: EDuBiLiM :::...

Sayfa: [1]  
  Bu Konuyu Gönder  
Gönderen Konu: Aylak Oyun - aylak.com ( Online Okey -Tavla -Batak - Satranç -King Oyna )  (Okunma Sayısı 58335 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Administrator
Uzman Üye
Üye No: 6
Mesleği: Sınıf Öğretmeni
Sınıf Öğretmeni Aday Adayı...

« : Ağustos 20, 2009, 12:10:23 ÖÖ »

Aylak Oyun - www.aylak.com ( Online Okey -Tavla -Batak - Satranç -King Oyna )

Aylak oyun hakkında bilgiler , aylak.com oyunları okey ,tavla ,batak ,satranç , king hakkında bilgiler , aylak.com a üye olma , soru , sorun , istek, şikayet ve önerileriniz bu başlık altında toplanacaktır. Sizde aylak oyun hakkında bildiklerinizi ve görüşlerinizi bizimle paylaşırsanız memnun oluruz...

Anahtar Kelimeler :  aylak oyun , aylak okey , aylak batak , aylak satranç , aylak tavla , aylak.com okey , aylak king, aylak.com üyelik, aylak.com üye olma , aylak.com register ,aylak.com üyelik iptali
Ekteki Dosyalar Burada

« Son Düzenleme: Ağustos 20, 2009, 02:34:58 ÖÖ Gönderen: KILIC » Logged

Bilgi paylaştıkça çoğalır... Bildiklerinizi paylaşırsanız , bilmediklerinizi öğrenirsiniz....

Bir milletin ıslahı kötülerin imhasıyla değil , neslin eğitim ve terbiyesiyle mümkündür...
Administrator
Uzman Üye

« Yanıtla #1 : Ekim 08, 2009, 05:12:54 ÖS »

Aylak.com oyunlarını oynayabilmeniz için www.aylak.com a üye olmanız lazım...

Şu adresten üye olabilirsiniz...   http://www.aylak.com/kayit/

Eğer üyeyseniz ... http://www.aylak.com/login/form.jspx  adresinden giriş yapabilirsiniz...

Bilgi paylaştıkça çoğalır... Bildiklerinizi paylaşırsanız , bilmediklerinizi öğrenirsiniz....

Bir milletin ıslahı kötülerin imhasıyla değil , neslin eğitim ve terbiyesiyle mümkündür...
Administrator
Uzman Üye

« Yanıtla #2 : Ekim 08, 2009, 05:21:52 ÖS »

Okey

Bilinen en eski oyunlardan biri olan Okey ile vaktin nasıl geçtiğini anlayamacaksınız. Türkiye'nin en büyük Okey oyunu topluluğuna siz de katılın! Okey masalarında her zaman kendinize yeni oyun arkadaşları bulabilirsiniz. En eğlenceli Okey partileri sizi bekliyor!

Okeye Girmek İçin Tıklayın...
(Yalnız önce şu adresten kayıt olmanız gerekiyor)

Administrator
Uzman Üye

« Yanıtla #3 : Ekim 08, 2009, 05:25:07 ÖS »

Tavla

En keyifli ve heyecanlı oyunlardan biri olan tavlada; ustalık kadar şans da galibin belli olmasını etkiliyor. Zarlar atılıyor, kapılar alınıyor, mars olmaktan kurtulmak ustalık istiyor. Tavlada herkes burada kapışıyor, yenilenlere "öğren de gel" deniyor!

Tavla Oynamak İçin Tıklayın...

Administrator
Uzman Üye

« Yanıtla #4 : Ekim 08, 2009, 05:27:00 ÖS »

Batak

Türkiyenin en büyük batak oyunu topluluğuna siz de katılın! İster ustalarla, ister çaylaklarla oynayın, farklı insanlarla kendinizi sınama şansı yakalayın! Batak odalarında her an kendinize yeni rakipler bulabilirsiniz. En heyecanlı Batak partileri sizi bekliyor!

Batak Oynamak İçin Tıklayın...

Administrator
Uzman Üye

« Yanıtla #5 : Ekim 08, 2009, 05:28:08 ÖS »

Satranç

Yüzyıllardır oynanan ve dünyanın en eski oyunlarından biri olan satrancı burada ustalarıyla birlikte oynayın! Savaş stratejisinden yola çıkarak geliştirilen bu oyun ile kendi ordunuzu kurun, doğru zamanda yapılan doğru hamleler ile rakibinizi mat edin!

Satranç Oynamak İçin Tıklayın...

Administrator
Uzman Üye

« Yanıtla #6 : Ekim 08, 2009, 05:29:17 ÖS »

King

Ceza ve koz olmak üzere iki ana bölümden oluşan efsane oyun King, dört kişilik kağıt oyunlarının kralıdır. Kozları alanlar, cezadan kurtulmaya çalışanlar! Kaybeden ya da kazanan olmak sizin elinizde... King, tüm heyecanlıyla sizleri buraya çağırıyor.

King İçin Tıklayın...

Yeni Üye
*
Üye No: 172409
Mesleği: Öğretim Görevlisi

« Yanıtla #7 : Şubat 13, 2012, 04:04:52 ÖÖ »

aylak.com u bu kadar methediyorsunuz evet bende orada oynuyorum ancak şunu söylemek isterim orda bazı şeyler yanlış mesela birisi bana küfür etti bende bunu şikayet ettim ama ben banlandım küfür edene birşey yok ve bende sinirlendim kendilerine mesaj attım cevap yok bu bu nasıl işgüzarlık anlamadım acaba birilerini mi kolluyorlar böyle düşünmek istemiyorum ama yapılan bence terbiyesizlik insanlara suçsuz yere haklı oldukları bir konuda haksızlık yapılmasını yadırgıyorum ve bence oraya üye olacak kişilerde böyle haksızlıklara ugrayabileceklerini unutmamaları gerekir
Etiket: aylak oyun   aylak.com   aylak.com oyun  aylak.com okey tavla batak 
  Sayfa: [1]  
  Bu Konuyu Gönder  

Gitmek istediğiniz yer:  

Tüm toplama bilgisayar fırsatları için tıklayın !

Yıllık Planlar 1.Sınıf 2.Sınıf 3.Sınıf 4.Sınıf 5.Sınıf 6.Sınıf 7.Sınıf 8.Sınıf
2009-2010 Yıllık Planlar 1.Sınıf 2.Sınıf 3.Sınıf 4.Sınıf 5.Sınıf 6.Sınıf 7.Sınıf 8.Sınıf
Zümre Toplantıları 1.Sınıf 2.Sınıf 3.Sınıf 4.Sınıf 5.Sınıf 6.Sınıf 7.Sınıf 8.Sınıf
Belirli Günler ve Haftalar Birleşmiş Milletler Günü Kızılay Haftası 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Dünya Tasarruf Günü
Yazılı Soruları
1. Yazılı Soruları

Edubilim olarak 2009-2010 Eğitim ve Öğretim Yılında da eğitimle ilgili , bilgi , belge ve dosyalarla tüm öğrenci ve öğretmenlerin yanındayız...
Tüm hakları sakllıdır. Edubilim 2007-2009. Bu sitede bulunan bilgi , belge ve dökümanların izin alınmadan veya kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. İletişim Adresi: edubilim@gmail.com

Edubilim I Urllist I Etiketler I Rss I Google Etiketleri I Site Haritası I Site Map I Reklam
Edu Sohbet -Webmaster -Edubilim2 -Oyunpiyatforum-- Web Stats

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.10 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC

XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!
Çok kısa bir süre sonra sitemize
yalnızca davetiye ile üye olunabilecek...
 Hem davetiye hakkı kazanmak için hem de sitemizdeki dosyaları indirebilmek için lütfen üye olun...
Üyelik tamamen ücretsizdir, üye olmak için tıklayın